Příští zápas

Jiskra Březová vs Slavoj Kynšperk

Datum a čas konání: 4.5.2024 17:00

ML.ŽÁCI VYHRÁLI TURNAJ V KR.POŘÍČÍ

Dnes družstvo mladších žáku Slavoje, doplněno o pár hráčů ze starší přípravky, odehrálo po podzimní části sezóny první turnaj. Ten se odehrál na UMT Baníku Královského Poříčí. Zúčastnily se jej týmy napříč Karlovarským krajem i jeho soutěžemi. Před jeho oficiálním začátkem byla oznámena neúčast týmu Spartaku Chodov, a tudíž byly jeho zápasy kontumovány. Hrálo se v jedné tabulce, o 8 týmech systémem každý s každým, 15 minut, na 2 hřištích, hokejové střídání.

V úvodním zápase jsme se střetli s nám neznámým týmem z Oloví, jenž hraje okresní soutěž mladších žáků. Po úvodních minutách, kdy jsme se seznamovali se soupeřem i povrchem, bylo šancí jen pár. Od druhé poloviny hrací doby se naši svěřenci začali více a taky zkoušet soupeře. Konečným výsledkem bylo odehrané utkání, s jedním z nejvyšších rozdílů ve skóre celého turnaje. Vyhráli jsme jej tedy nakonec 0:6 (dle rozpisu zápasů turnaje – domácí/hosté).

Ve druhém zápase jsme sehráli pěkné utkání s ambiciózní Olympií Březovou, jež hraje stejnou soutěž jako tým z Oloví. Nakonec jsme i toto utkání vyhráli s pěkným rozdílem ve skóre 1:4.

Do třetího zápasu jsme nastoupili proti již známému soupeři z Velké Hleďsebe. Před tímto utkáním na tom byl doposud soupeř v tabulce lépe o zápas. Potřebovali jsme jej tedy minimálně neprohrát. A tak se také stalo. Pár minut před koncem zápasu jsme vyhrávali o jedinou branku 2:3, kterou však dokázal soupeř do konce utkání ještě vstřelit a my tak remizovali 3:3.

Ve čtvrtém utkání jsme nastoupili proti A týmu Královského Poříčí. Po několika minutách, kdy byly vstřeleny branky na obou stranách, jsme i toto utkání nakonec dotáhli do vítězného konce v poměru 1:4.

Pro nás nejhorší zápas jsme sehráli s ašskou Jiskrou. Šancí bylo v tomto utkání minimum a nakonec ani jedna branka nepadla. Byl to jediný zápas turnaje končící 0:0.

Do posledního utkání proti B týmu Královského Poříčí jsme již šli s nadějí, díky předchozím zápasům, že nejhůře jak druzí skončit nemůžeme. Několik šancí se dokázalo proměnit a za stavu 0:5 pro nás, jsme jako by přestali hrát. Poslední šanci zápasu však ještě stihl soupeř, po chybě naší obrany, proměnit a ukončil tak tento zápas na konečných 1:5.

Celkově tak s tímto výkonem našich „ml.žů“ (mladších žáků) můžeme být spokojeni, když jsme se v tak pestré konkurenci umístili na vynikajícím 1. místě, s nejvíce body i nejlepším skóre.